Erkeklerin Kadınlar Hakkında Bilmediği 7 Şey

Gelin siz değerli okurlarımız ile beraber, erkeklerin kadınlar hakkında bilmediği 7 şeyden kısaca bahsedelim. Çoğu erkek her daim kadınları anladığını öne sürerek, onların ne yaparsa yapsınlar memnun olmayacaklarına inanır. Halbuki iş tam olarak böyle değil, erkekler zamanlarının çoğunu kadınları anladığını sandığı pek çok şeyi yanlış anlamak ile geçirirler.

1.Nasıl Olduğunu Sorduğunuzda;

Erkeklerin Kadınlar Hakkında Bilmediği 7 Şey

Erkekler çoğu zaman kadınlara nasıl olduğunu sorar ve tam da bu esnada kadından bir şeylerinin olmadığını iddia ederek, yuvarlak kaçamak cevaplar verir. Bu cevap çoğu zaman kadının yaşadığını mutlak bir problemin habercisidir. Erkekler bu gibi durumlarda biraz çaba göstererek, kadını anlamaya çalışmalı ve hemen kestirip atmamalıdır.

2.Alışveriş Sonrası;

Alışveriş Sonrası

Kadınlar yaptıkları alışveriş sonrasında bir indirimden faydalandıklarını öne sürüyor ise buna pek de inanmamanız gerektiğini söylemeliyiz. Yine aynı şekilde kadınlar giyecek bir şeyleri olmadığını dile getiriyorlarsa işte buna inanmalısınız. Kadın milleti alışveriş yaparak kendisini bulur, aklına taktığı şeyi de almadan rahat edemez.

3.Telefon İle Ulaşamadıklarında;

Telefon İle Ulaşamadıklarında

Kadın milleti telefon ile arayıp da ulaşamadığı zamanlarda uydurulan mazeretleri pek de kolay yemezler. İnanmış gibi yapsalar da, kuşku içersindedirler.

4.Klozet Problemleri;

Klozet Problemleri

Klozet kapağını kapatma ve sifona basmayı huyu kazanan erkekler kadınlar için değer görür. Aksi taktirde oldukça itici gelirsiniz kadınların gözüne.

5.Dikkatli Dinleme;

Dikkatli Dinleme

Konuşulan bir konu ortasında dikkatinizi konuşan kadın dışında her şeye vermeniz büyük bir cinnet sebebidir. Ortaya sunulan bir fikre “bakarız” diye cevap vermeniz de ayrı bir sinir bozucu durumdur. Her zaman kadınınız ile ilgilenmeye özen gösterin!

6.Söz Verirseniz Tutun;

Söz Verirseniz Tutun

Kadın, erkeğinin verdiği sözleri her zaman yerine getirmesini bekler. Tutamayacağınız sözleri vermemeye özen gösterin, aksi taktirde gördüğünüz değer zamanla azalabilir. Verdiği sözleri tutmayan, sürekli aynı şeyleri yapan erkekler kadınların gözünde son derece itici bir görünüme sahip olur, unutmayın!

7.Her şey Karşılıklı;

Her şey Karşılıklı

Yaşadığımız evren üzerinde her şeyin karşılıklı olduğunu aklınızın bir köşesinde daima bulundurmaya özen gösterin! Kadınınıza karşı kötü davranırsanız, kalbini her daim kırarsanız, onu aldatır ve sürekli yalan konuşursanız, bu durumların aynısını yaşamanız fazla zaman almaz! Bir sonraki ilişkilerinizde de yaşattığınızı yaşama kuralı peşinizi hiç bırakmayacak’tık bunu unutmayın! Bu sebep ile ilişkinizde dürüst olmaya, hoşgörülü olmaya, sevgili saygılı olmaya özen gösterin. Tatlı söz, ilgi alaka kadını size daha fazla bağlar unutmayın!

Görüş Ve Önerileriniz için Tıklayın

Sosyal Medya’dan Bizi Takip Etmek İçin Tıklayın

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın