1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


10 Mayıs 2020’de yayın hayatına başlayan emreloji.net Türkiye’nin makale tabanlı portal ağlarından biri olarak hizmet vermektedir. Yeni çağın sevilen ve tercih edilen sosyal ağ dinamiklerinin de göz önünde bulundurulduğu emreloji.net, siz ziyaretçilerine yeni nesil portal düzeni ile rahat ve kullanışlı bir arayüz sunuyor. İnternet sitesini ziyaret eden herkes; içerikleri görüntülerken bu portal üzerinden en popüler gündem haberlerine, fotoğraflarına, galerilere ve videolara tek bir tıkla ulaşabiliyor. Ayrıca portalda bulunan çeşitli testlerle de keyifli vakit geçirme imkanı sağlanıyor.

Portalda güncel içeriklerle vakit geçirip, eğlenceli testleri çözmenin yanı sıra içerik ekleme seçeneği de kullanıcılara özel olarak sunulmaktadır. Kalemine güvenen ziyaretçilerimiz kendi içeriklerini oluşturarak emreloji.net adresine katkıda bulunabilmektedir. Kendi profilini oluşturan ziyaretçilerimiz makale tabanlı içeriklerini ekleyerek, portalda diğer kullanıcılarla paylaşabilme imkanından da faydalanabilmektedir.

Emreloji.net adresine üye olup kendine ait profil oluşturan ziyaretçilerimiz gündeme ait en güncel haberlere, testlere, oyunlara, sinema ve galerilere ulaşabilmektedir. Ayrıca profiliniz üzerinden diğer kullanıcılar ile takipleşerek bu içerikleri birbirinizle ya da kendi profillerinizde de paylaşabilirsiniz. Paylaşımların yanı sıra içerikleri favorilerinize ekleyebilir ve altlarına yorum da yaparak portalda keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Üstelik Facebook, Twitter, Instagram, Google ve Youtube gibi sosyal medya platformlarında da içeriklerin paylaşımını da yapabilirsiniz.

Sadece güncel haber ya da eğlenceli içeriklerin bulunmadığı emreloji.net adresinde güncel kur detaylarını da inceleyebilirsiniz. Konuma göre hava durumu bilgisini, yine emreloji.net üzerinden görüntleyebilirsiniz. Hava durumu ve kur detaylarının yanı sıra güncel haberleri hikaye şeklinde sıralı olarak görüntüleyebilir, seçtiğiniz haberleri anında okuyabilirsiniz.

Birçok sosyal medya platformunda kullanılan karanlık modu da yine emreloji.net üzerinden etkinleştirerek, profilinizde ve portalı kullandığınız zamanlarda görsel olarak kişiselleştirme yapabilirsiniz. Profilinizde kendi yazdığınız ve eklediğiniz içerikleri, arama yaparak görüntüleyebilir yapılan yorumlara portal üzerinden anında cevap verebilirsiniz.

Özelleştirilmiş kategorlerin bulunduğu emreloji.net portalı üzerindeki güncel sekmesinden gündem haberlerini ve yararlı bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Teknoloji sekmesinden ise en güncel uygulamalar ve testlere yönelik teknolojik haberleri okuyabilirsiniz. Oyun severlerin yeni oyunları görebileceği oyun sekmesinde ise en güncel oyun haberlerini de görüntüleyebilirsiniz. Sinema ve galeri kategorilerinde son çıkan filmleri ve özel olarak hazırlanmış fotoğrafları görüntüleyerek favorilerinize ekleyebilirsiniz. Trend videoları da yine emreloji.net adresinden görüntüleyerek gündemi takip edebilirsiniz. İletişim bölümü üzerinden soru, görüş ve önerilerinizi departmana belirterek, portalın iyileştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.