Honor Magic Earbuds Türkiye’de!

Honor-Magic-Earbuds

Dünyada adından bahsettiren önemli markalardan birisi olan Honor Magic Earbuds, kısa süre önce açıklamış olduğu yeni kulaklığı Earbuds’ı Türkiye piyasasında satışa sundu. Yeni kablosuz kulaklık kullanıcılarına tam 3.5 saat kesintisiz şekilde müzik zevkini veriyor.

Artık 16.06.2020 tarihi itibariyle ülkemizde her kullanıcı farklı türden satış kanalları aracılığıyla kulaklığa erişim sağlayabiliyor. Öyleyse Honor Magic Earbuds kablosuz kulaklık özelliklerini birlikte yakından inceleyelim

Yeni Kablosuz Kulaklık Honor Magic Earbuds Sizlerle!

Huawei markasını bir alt markası olan Honor firması, kısa bir süre önce yeni kablosuz kulaklığı Earbuds’ı tüm kullanıcıların beğenisine sundu. Mayıs ayında birçok Avrupa ülkesine satışa sunduğu yeni kulaklıklar artık Türkiye pazarında boy gösteriyor. 

Gayet etkileyici özelliklere ve günümüzün koşullarına bakıldığında kabul edilebilecek fiyat etiketine sahip olarak ülkemize gelen kulaklık, kullanıcıların ilgisini oldukça çekiyor. Honor markasının Türkiye piyasasına giriş yapan yeni kablosuz kulaklık Magic Earbuds özelliklerine daha detaylı bir şekilde göz atalım.

Honor Magic Earbuds Kablosuz Kulaklık Özellikleri

Yeni kablosuz kulaklığın en önemli özelliklerinden göze batanı 32 dB’ye kadar gürültü engelleme özelliğidir. Bu özellik Hibrit aktif gürültü engelleme şeklinde adlandırılıyor. Özellik bünyesinde bulunan ileri beslemeli mikrofonla çevreden gelen sesler ve geri beslemeli mikrofonla kulaklara gelen gürültüler engelleniyor.

Böylece müzik dinlemek ve telefon görüşmesi yapmak, yeni kulaklıklar üzerinden daha farklı ve özel bir hale dönüşüyor. Bu yeni kablosuz kulaklık daha pek çok özelliği sayesinde Huawei ve Honor markalı telefon kullanıcılarını gayet memnun edecek.

Earbuds Kablosuz Kulaklığın Diğer Özellikleri

Yeni kablosuz kulaklık Huawei ve Honor telefon kullanıcılarını memnun edecek demiştik. Bunu nedeni ise kulaklığın EMUI 10 ve üzeri işletim sistemleri ile birlikte kolay şekilde eşleşebilmesidir. Ayrıca kulaklık, bünyesinde bulundurduğu sensörler ile kulaklığın kulakta olup olmadığı anlaşılabiliyor ve kulaktan çıkarıldığı zaman müzik çalışması otomatik şekilde duruyor.

Tam tersi oluşan durumda ise müzik otomatik biçimde çalışmasına devam ediyor. Heyecan ile beklenen kulaklık dokunmatik yüzeyde kontrolleri bünyesinde bulunduruyor. Honor firması kontorl bölümünü özelleştirilebilir şekilde tasarlayarak kullanıcılarına Huawei Al Life adında mobil uygulama ile dokunmatik yüzeyin özelleştirilmesi desteğini sunuyor.

Böylece kulaklık kontrolü her zaman kullanıcının elinde kalıyor. Honor Magic Earbuds özellikleri arasında diğer dikkat çeken özelliği ise kullanım süresi olarak karşımıza çıkıyor. Honor aracılığıyla gerçekleşen açıklamalara bakıldığında yeni kulaklık, tek şarj üzerinden 3.5 saat müzik dinleme keyfini sunuyor. Buna şarj kutusu dahil edildiği zaman 13 saate kadar süre çıkabiliyor.

Peki, Honor firmasının yeni gözdesi olan ve yalnızca 62 gram ağırlığı bulunan kulaklığın fiyatı ne kadar?

Magic Earbus Kablosuz Kulaklığın Fiyatı

Honor şirketinin açıklamasına göre yeni kulaklıklar mavi ve inci beyaz renk seçenekleriyle kullanıcılara sunuluyor. Farklı satın noktalarından satın alımı yapılan Honor Magic Earbuds fiyatı ise 799 TL olarak açıklandı. Bu yeni kablosuz kulaklık 16.06.2020 tarihi ile ülkemizde satışa sunuldu ve ne kadar satacağı da merak edilen konulardan bir tanesidir.

Facebook’ta Bizi Takip Etmek için Tıklayın
Soru & Görüşleriniz için Tıklayın

Yazı dolaşımı

Exit mobile version