İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Kablosuz Kapı Zili Teknolojisi Ve 6 Şaşırtıcı Özelliği ve Faydaları

Kablosuz Kapı Zili Teknolojisi Ve 6 Şaşırtıcı Özelliği ve Faydaları

kablosuz-kapi-zili

Kablosuz kapı zili, hemen hemen her ev için giderek daha popüler bir aksesuar haline geliyor. Bu ziller evinizin harika görünmesini sağlarken maksimum konfor ve güvenlik sağlar.

Kablosuz kapı zilinin iki parçası vardır: ön kapınıza veya yakınına monte edilmiş bir verici ve taşınabilir bir zil alıcısı. Bu alıcıyı evin içinde istediğiniz herhangi bir yerde tutabilir ve kapıda birinin olduğunu anında anlayabilirsiniz.

Bu zillerin, teknolojideki gelişmeler ve çeşitli yeni akıllı özellikler nedeniyle önümüzdeki yıllarda çok daha popüler hale gelmesi bekleniyor.

Aşağıda, kablosuz kapı zillerini normal zil seslerinden üstün kılan bazı temel özellikleri ve faydaları bulunmaktadır.

kablosuz kapı zili

Kablosuz Kapı Ziline Kablolama Gerekmez

Muhtemelen insanların bu kapı zillerini sevmesinin ana nedeni budur. Bu zillerin çalışması için harici kablolama veya güç bağlantısı gerekmez. Ses kaydedici, kamera ve basma düğmeleri vb. olan vericiyi monte etmeniz yeterlidir.

Evinizin zarar görmemesi için alıcıya giden kabloyu almak için evinizin duvarını delmenize gerek yoktur.

Maksimum Kapasiteye Sahip

Kablosuz kapı zillerinin vericisi, normal bir ev için yeterli olan yaklaşık 150ft ila 300ft arasında geniş bir yarıçapı kapsayabilir. En iyi yanı, vericiye alıcılardan daha fazlasını bağlayabilmeniz ve bunları normal kapı zilinizi duyamayacağınız stratejik yerlere yerleştirebilmenizdir.

Alıcıyı evinizin hangi bölümüne koyarsanız koyun, daha geniş menzili ve güçlü radyo sinyalleri sayesinde verici size sinyal göndermekte sorun yaşamaz.

Maksimum Güvenlik

Kablosuz kapı zilleri, biri evinizi ziyaret ettiğinde ve size bir metin mesajı gönderdiğinde kayıt yapan yerleşik bir kameraya sahiptir. Zilinizi telefonunuza bağlayarak kapınıza gelen kişi veya kişileri görüntüleyebilirsiniz.

Bu kapı zilleri, daha sonra izlemeniz için videoları bulut deposuna kaydeder. Bazı kablosuz kapı zilleri, daha az aydınlatmada bile kapınızda kimin olduğunu anlamak için kullanabileceğiniz bir gece görüş kamerası da sunar.

Bu kapı zilleri, birisi oldukça havalı olan ana kapıdan girmeye çalıştığında sizi uyarmak için size metin mesajları göndermek üzere programlanabilir.

El Feneri Özelliği

Çoğu kablosuz zil alıcısı, biri zili çaldığında size haber veren bir el feneri özelliğine sahiptir. Bu özellik, birinin işitme sorunu yaşadığı haneler için son derece yararlıdır.

Alıcının üzerindeki bu ışık flaşları, kalabalık ortamlarda veya çok yüksek sesli müzik dinlerken de size yardımcı olur. Bu durumda zili duymasanız bile bu ışıklar sayesinde kapıda birinin olduğunu hemen anlayabilirsiniz.

Geniş Tasarım Yelpazesi

Birçok farklı kablosuz kapı zili üreticisi var ve bunların her biri gün geçtikçe daha yeni ve daha iyi ziller üretiyor. Bu zillerin çeşitli boyutları, şekilleri ve renkleri vardır ve ön kapınızın en iyi görünmesini sağlayanları seçebilirsiniz.

Verandadan sizin renk düzeninize uyan zilleri ve zilleri iç içe zilleri arasından seçim yapabilirsiniz . Bu zillerin fiyat aralığına göre çeşitli işlevleri vardır ve bütçeniz ne kadar küçük olursa olsun, yine de eviniz için kablosuz kapı zili bu miktarda bulabilirsiniz.

Uygun Maliyetlidir

Kablosuz kapı zilleri, bunları değiştirmeniz gerekmeden önce neredeyse iki yıl dayanabilen lityum pillerle çalışır. Bu piller ucuza gelir ve bunları kendiniz değiştirmekte sorun yaşamazsınız.

Kablolu kapı zilleri ise elektriğinizi kullanır ve bunları yukarıda belirtilen işler için kullanmak isterseniz elektrik maliyetleri buna göre artacaktır.

Son Sözler

İşte kablosuz kapı zillerini bu kadar pratik yapan harika özelliklerden bazıları. Kurulumu ve kullanımı kolaydır ve çok az bakım gerektirirken maksimum güvenlik sağlarlar.

Bu nedenle, eski kablolu kapı zilinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, bu zilleri eviniz için kullanın. Bu zillerle paranızın karşılığını alacağınızı ve kendinizi daha güvende ve kontrol altında hissedeceğinizi garanti ediyoruz.

Bu bilgilerin yardımcı olacağını umuyor ve eviniz için en etkili kablosuz kapı zili arayışınızda size en iyisini diliyoruz.

Görüş Ve Önerileriniz için Tıklayın

Sosyal Medya’dan Bizi Takip Etmek İçin Tıklayın

Yorum Yap

Yorum Yazmak İster Misin ?