Mutlaka İzlenmesi Gereken Netflix Dizileri

Son zamanların gözde dizi-film platformu Netflix Dizileri, her geçen gün büyük kitleler tarafından benimsenmektedir. Bizler de siz değerli okurlar için Netflix’in en beğenilen ve mutlaka izlenmesi gereken dizilerini bir araya getirmeye çalıştık. Yazımızın devamını okuyarak, bu mutlaka izlenmesi gereken diziler hakkında kısa bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

The Breaking Bad (IMDb puanı: 9,5)

netflix dizileri

Gelmiş geçmiş en iyi diziler arasında yerini almış olan The Breaking Bad, Netflix’in de gözdesi haline gelmiştir. Walter White isimli öğretmenin, ailesinin maddi ihtiyaçlarını karşılamak için bulaştığı işler ve başından geçen tüm olayları konu edinen bu dizi mutlaka izlenilmelidir!

Our Planet (IMDb puanı: 9,3)

our planet

Doğa ve hayvan belgesel serisi olarak karşımıza çıkan bu muhteşem dizi, izleyiciyi tek solukta ekrana bağlıyor. Muhteşem bir görsel şölene sahip olması ile de dikkatleri üzerine çeken Our Planet isimli dizi, doğanın muhteşem güzelliğinin yanı sıra insanların bu doğal güzelliği nasıl mahvettiğine de değiniyor.

The Last Dance (IMDb puanı: 9,3)

The Last Dance

Michael Jordan’ın hayatını konu edinen The Last Dance isimli dizi, izleyiciyi tek solukta ekrana bağlamaktadır. Basketbol takımını ve efsane oyuncularını izleyicisi ile buluşturan bu dizi, Netflix’in mutlaka izlenmesi gereken dizileri arasında yerini almıştır.

Sherlock (IMDb puanı: 9,1)

Sherlock

Londra’da geçen dizinin inanılmaz sürükleyici bir konusu vardır. Ünlü bir dedektifin başından geçen maceraları konu edinen bu muhteşem diziyi izlerken aklınızda bir ton soru işareti oluşacak ve sırların çözülmeye başlaması ile de heyecandan kalbiniz çıkacak gibi olacak!

When They  See Us (IMDb puanı: 9,0)

When They  See Us

Sıradan bir günde koşu yapan bir kadına cinsel saldırıda bulunması ile beraber suçlanan gençlerin başından geçen olayları konu edinen bu dizi de yine Netflix Dizileri’in en sevilenleri arasında yer almaktadır. Nefes bile almayı unutarak izleyeceğiniz bu dizi, özellikle son zamanlarda büyük bir ilgi odağı olmuştur. Dizi bölümleri yaklaşık 1 saat 10 dakikayı bulan bu muhteşem macerayı izlemediyseniz eğer daha fazla geç kalmayın deriz!

Black Mirror (IMdb puanı: 8,8)

Black Mirror

Dijital ve modern çağın beraberinde getirmiş olduğu distopik durumları detaylı bir biçimde ele alan bu muhteşem dizi, Netflix’in mutlaka izlenmesi gereken dizilerinden birisi haline gelmiştir. Son derece karanlık konuları işleyen Black Mirror isimli dizide, herkesin başına gelebilecek olaylar ile de karşılaşmaktayız. İçinizi sıkacak sahnelerin bir o kadar da bağımlı hale getirmesi de ayrı bir olay!

Görüş Ve Önerileriniz için Tıklayın

Sosyal Medya’dan Bizi Takip Etmek İçin Tıklayın

Yorum Yap