İlginizi Çekebilir
roblox-hile-mod-2021
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PlayStation Plus Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

PlayStation Plus Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

playstation-plus

Playstation Plus tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, PlayStation Plus abonelerine Temmuz ayında verilecek ücretsiz oyunlar sonunda belli oldu. Abone sahipleri, temmuz ayı içerisinde birbirinden kaliteli üç oyunu herhangi bir ek ücret ödemeden oynayabilecek. 7 Temmuz tarihinden itibaren oyun severler NBA 2K20, Tomb Raider 20 Year Celebration ve Erica isimli yapımları ücretsiz bir şekilde indirebilecek. Dilerseniz. PlayStation Plus abonelerine verilecek ücretsiz oyunları gelin yakından detaylı bir şekilde inceleyelim.

NBA 2K20

Dönemin en iyi basketbol oyunlarından biri olarak gösterilen NBA 2K20, 21 Ağustos 2019 tarihinde oyun severler ile buluşmuştur. Son derece gerçekçi bir basketbol oyunu sunan yapımda, oldukça farklı mod çeşitleri bulunmaktadır. Dileyen oyuncular kariyer yapabilirken dileyen oyuncular ise MyPark ismi verilen modda bireysel yeteneklerini gösterebilmektedir. 7 Temmuz tarihinden itibaren ücretsiz bir şekilde oyun severlere sunulacak yapımın resmi satış fiyatı ise 399 TL.

Tomb Raider 20 Year Celebration

15 Ekim 2016 Tarihinde piyasaya çıkan Tom Raider 20 Year Celebration isimli oyun, serinin en iyi yapımlarından biri olarak kabul edilmektedir. Hikayesi ve oynanış fiziği ile birçok kişinin dikkatini çeken yapım, 4K görüntü kalitesiyle de oldukça göz dolduruyor. Birçok ödülün de sahibi olan bu oyunun resmi satış fiyatı ise 134 TL.

Erica

Son dönemin en çok konuşulan oyunlarından biri olan Erica isimli yapım, oldukça farklı hikayesi ve oynanışı ile dikkat çekiyor. Android ve İOS cihazlar ile birlikte etkileşimli bir şekilde oynanabilen oyunun resmi satış fiyatı ise 49 TL.

PlayStation Plus Aboneliği Nedir, Avantajları Nelerdir?

Sony şirketi tarafından oyun severlere sunulan abonelik sistemi PlayStation Plus avantajları ile dikkat çekiyor. Söz konusu abonelik sistemi sayesinde oyun severler tüm oyunları Multiplayer bir şekilde oynayabilirken, her ay sunulan özel indirimlerden de yararlanabiliyor. Ayrıca abone sahipleri her ay verilen birbirinden farklı ve bir o kadar da kaliteli yapımları ücretsiz bir şekilde oynayabiliyor. Dilerseniz, abonelik sisteminin fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

  • 1 Ay boyunca Plus abonesi olmak isteyen kişiler 23,99 TL
  • 3 Ay boyunca Plus abonesi olmak isteyen kişiler 74,99 TL
  • 12 Ay boyunca Plus abonesi olmak isteyen kişiler ise 179,99 TL ödeme yapmak zorunda.

Facebook’ta Bizi Takip Etmek için Tıklayın
Soru & Görüşleriniz için Tıklayın

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Görüşünü Bizimle Paylaşır mısın?