İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. En İyi Ücretsiz Hosting Veren Siteler (2021)
Trendlerdeki Yazı

En İyi Ücretsiz Hosting Veren Siteler (2021)

Web site açmak için Ücretsiz Hosting hizmeti mi arıyorsunuz? Okuyuculardan düzenli olarak Ücretsiz Hosting hizmeti almanın bir yolu olup olmadığını soran e-postalar alıyoruz. Ve cevap EVET. Hepimiz hayattaki özgür şeyleri seviyoruz, ancak tüm özgür şeylerin eşit yaratılmadığını hatırlamak önemlidir. Bu yazıda, en iyi Ücretsiz Hosting(ve kısmen ücretsiz) web sitesi barındırma hizmetlerini artıları ve eksileri ile karşılaştıracağız.

ucretsiz-hosting

Web site açmak için Ücretsiz Hosting hizmeti mi arıyorsunuz? Okuyuculardan düzenli olarak Ücretsiz Hosting hizmeti almanın bir yolu olup olmadığını soran e-postalar alıyoruz. Ve cevap EVET. Hepimiz hayattaki özgür şeyleri seviyoruz, ancak tüm özgür şeylerin eşit yaratılmadığını hatırlamak önemlidir. Bu yazıda, en iyi Ücretsiz Hosting(ve kısmen ücretsiz) web sitesi barındırma hizmetlerini artıları ve eksileri ile karşılaştıracağız.

1. Bluehost

bluehost

Bluehost, dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biridir. Resmi olarak önerilen bir WordPress barındırma sağlayıcısıdıBarındırma planları arasında ücretsiz markalı e-posta adresleri , sınırsız disk alanı, ücretsiz SSL sertifikası, 1 tıklama WordPress kurulumu ve daha fazlası bulunur.

2. SiteGround

siteground

Ücretsiz Hosting veren sitelerin bir başka harika alternatiftir. Müthiş destekleri ve son derece hızlı performansları ile tanınırlar. SiteGround ayrıca resmi olarak önerilen bir WordPress barındırma sağlayıcısıdır.
SiteGround’un barındırma planları bir web sitesi oluşturucu, WordPress ve Joomla için 1 tıklama yükleyici, sınırsız e-posta adresleri ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

SiteGround’un Öğretmenler ve Öğrenciler için özel bir teklifi var. Öğrenci Web Hosting’i ayda yalnızca 1,99 $ karşılığında alabilirsiniz .

3. HostGator

hostgator

HostGator , piyasadaki en iyi barındırma hizmeti sağlayıcılarından biridir. 2002’den beri hizmet veriyor ve yavaş yavaş dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biri haline geldiler.
Kuluçka planları ayda 2.64 dolardan başlıyor. Her plan sınırsız e-posta adresi, ücretsiz HTTPS / SSL , ölçülmemiş bant genişliği ve disk alanı içerir.

4. DreamHost

dreamhost

DreamHost , 1997’de kurulan en eski web barındırma şirketlerinden biridir. Şu anda 1,5 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapmaktadırlar
Başlangıç ​​planları aylık 2,59 dolardır. Ücretsiz bir alan adı, ücretsiz alan gizliliği, ücretsiz SSL, sınırsız e-posta, popüler web sitesi oluşturucular için tek tıklamayla yükleyiciler ve daha fazlasını içerir.

5. Just Host

justhost

Just Host, ücretsiz web sitesi barındırma şirketlerine düşük maliyetli bir alternatiftir. Başlangıç ​​web sitesi oluşturmak için mükemmel paylaşımlı barındırma planları sunarlar.

Temel olarak aylık 3,95 ABD dolarına başlayabilirsiniz. Her plan, ücretsiz bir alan adı, sınırsız e-posta adresi, birden çok web sitesi ve WordPress gibi CMS yazılımları için tek tıklamayla yükleme ile birlikte gelir .

6. WordPress.com

wpcom

WordPress.com, benzersiz bir WordPress hizmeti sunan popüler bir ücretsiz barındırma platformudur. 

WordPress.com, size bir WordPress.com alt alanı (ör. Yourwebsite.wordpress.com), 3 GB depolama alanı ve web siteniz için ücretsiz şablonlara erişim sağlayan ücretsiz bir web sitesi barındırma planı sunar.

Bu ücretsiz plan, web sitenizde reklamlar gösterir. Reklamlardan kurtulmak, özel bir alan adı kullanmak ve ek özelliklere erişmek için ücretli planlarına geçebilirsiniz. Bu noktada, yukarıda bahsettiğimiz “neredeyse ücretsiz barındırma” hizmetlerinden herhangi biri daha iyi bir seçenektir.

7. Wix

wix

Wix, ücretsiz web sitesi barındırma hizmeti sunan, tamamen barındırılan başka bir web sitesi oluşturucusudur.

Çoğu ücretsiz barındırma hizmeti gibi, ücretsiz web sitenizde reklamlar ve Wix.com markası gösterilir. Ücretli planlarına geçerek bundan kurtulabilirsiniz.

Ücretsiz plan size bir Wix.com alt alanı, web sitesi şablonlarına erişim, 500 MB depolama alanı ve 500 MB bant genişliği sağlayacaktır.

8. Weebly

weebly

Weebly, kullanabileceğiniz başka bir popüler ücretsiz web sitesi oluşturucusudur. Sezgisel bir sürükle ve bırak oluşturucu ve bir web sitesi oluşturmak için hazır şablonlarla birlikte gelir.

Ücretsiz planları bir Weebly alt alanı, 500 MB depolama alanı içerir ve Weebly reklamlarını görüntüler. Reklamlardan kurtulmak, daha fazla depolama alanı elde etmek ve özelliklerin kilidini açmak için ücretli planlarına geçebilirsiniz.

9. GoDaddy Web Sitesi Kurucu

godaddywebsitebuilder

GoDaddy, dünyanın en büyük alan adı kayıt şirketi ve popüler bir barındırma şirketidir.

Hazır şablonlarla sürükle ve bırak web sitesi kurucusu olan GoDaddy web sitesi kurucusunu sunarlar. 30 günlük ücretsiz deneme olarak mevcuttur, ardından aylık 5,99 $ ‘dan başlayan ücretli planlarından birine yükseltebilirsiniz.

10. Squarespace

squarespace-logo

Squarespace, teknik beceri gerektirmeyen popüler bir web sitesi kurma platformudur. Güzel profesyonel şablonlar ve sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzü sunar.

Sınırlı 14 günlük ücretsiz web sitesi barındırma denemesi sunarlar. Bu, web sitesi oluşturucusuna erişmenizi sağlar, böylece özelliklerini deneyebilirsiniz. Ücretli bir plana abone olmadığınız sürece web siteniz halka açık olmayacak.

Ücretli planlar ayda 12 dolardan başlar. Her plan, ücretsiz bir özel alan, sınırsız bant genişliği, depolama alanı ve hazır web sitesi şablonlarıyla birlikte gelir.

Facebook’ta Bizi Takip Etmek için Tıklayın

Soru & Görüşleriniz için Tıklayın

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Görüşünü Bizimle Paylaşır mısın?